Książka, eBook czy audiobook?

Ostatnio pracuję nie tylko nad kampaniami moich klientek i klientów, ale także nad książkami, eBookami a nawet audiobookiem.

Coraz częściej szukamy niestandardowych pomysłów na dotarcie do odbiorców. Szukamy też możliwości przekazania swoich doświadczeń, myśli czy wiedzy. Idealnym wydaje się tutaj eBook, czyli publikacja elektroniczna, zawierająca tekst i obrazy, zapisana w formacie umożliwiającym odczytanie na urządzeniach elektronicznych typu telefon, tablet czy czytnik.

Teraz pracuję nad czterema wydawnictwami, z czego dwa są już prawie gotowe do premiery.

Książka „Przeszczep szpiku i nowe życie. Książka dla chorych i ich najbliższych” to wydanie Alicji Sadowskiej i Marzeny Dembickiej. Wydanie w trzech odsłonach: książka drukowana, eBook i audiobook.

http://www.facebook.com/Przeszczep-szpiku-i-nowe-życie-104445414669955/

Jeżeli interesuje Cię ten temat, zajrzyj na tę stronę:

https://zrzutka.pl/d997b5

Kolejne wydawnictwo to eBook, który prawdopodobnie będzie też książką wydrukowaną:)

„Lipodema. liposukcja bez tajemnic.” – to książka dedykowana kobietom, które cierpią na lipodemę, czyli tzw. chorobę grubych nóg.

Ponad 80 stron informacji o chorobie, o tym, jak przygotować się do operacji, a także, jak powinna przebiegać rekonwalescencja.

Kolejnym wydawnictwem nad którym pracuję, to książka „Samorządowcy zmieniają Polskę na lepsze”. Jeżeli znasz działacze samorządowca który powinien znaleźć się w tej książce napisz do mnie: kontakt@joannathomas.pl

Warto tutaj też przypomnieć pierwszą książkę, którą wydałyśmy w ramach Charmsów Biznesu – „Kobieta na swoim”

http://www.kobietanaswoim.pl

Kobieta na swoim to książka dedykowana przedsiębiorcom – zarówno tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w biznesie, jak i tym, którzy chcą rozwinąć biznes.

A może ty także szukasz skutecznego narzędzia i myślisz o napisaniu i wydaniu eBooka? Zapraszam!

Opublikowane przez Joanna Czerska-Thomas

Joanna Czerska - Thomas Społeczniczka, polityczka. W domu rządzi kot Prezes oraz pies - pinczerka Szyszka. Marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Wierzy, że reklama jest dobra na wszystko. Kreatywnie, spontanicznie i indywidualnie podchodzi do pracy z Klientami. Specjalistka PR oraz absolwentka Nowoczesnego Marketingu. Ekspertka w dziedzinie kompleksowej obsługi – od planowania do realizacji działań PR i marketingowych. Korektorka tekstów. Prowadzi Fanpge dla swoich Klientów oraz organizuje szkolenia z mediów społecznościowych. www.joannathomas.pl kontakt@joannathomas.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: