Po co mi kartka świąteczna?

Kartki świąteczne powstały z lenistwa! Dokładnie tak samo jak nasza konferencja Charmsy Biznesu (www.charmsy-biznesu.pl)!

W XIX wiecznej Anglii istniał zwyczaj pisania przedświątecznych listów. Henry był bardzo zapracowanym człowiekiem i nie miał czasu na odpisywanie na wszystkie listy, które dostał. Poprosił więc zaprzyjaźnionego artystę o to, by wykonał obrazek i zlecił drukarni powielenie go. Tak powstało pierwsze tysiąc kartek.

Dzisiaj, kiedy tak bardzo brakuje nam kontaktów, a najbliższe święta mogą nie być tak rodzinne jak te w 2019 roku, wykorzystujemy każdy sposób, by przekazać kilka słów swoim klientom. I choć produkcja pocztówek na przemysłową skalę rozpoczęła się w 1915 roku, dzisiaj mamy sposoby na jej spersonalizowanie.

Karta świąteczna projektowana dla Twojej firmy

Możesz zamówić projekt dedykowany tylko dla twojej firmy. Wówczas kartka będzie wyglądać dokładnie tak jak chcesz. I w tylu egzemplarzach, ile sobie życzysz. Takie kartki najczęściej proponuję w formie 2xDL składane do DL. można je wysłać w znakowanej kopercie czy dołączyć do zestawu świątecznego.

Kartki gotowe z możliwością wdrukowania życzeń i logo

Te są zamawiane najczęściej, bo są efektowne i wybierane z katalogu. Prosto, szybko i bez dodatkowych kosztów za projekt. Wykonane z ozdobnych papierów, często kuszą kolorami, czy funkcjami. W tym roku dostępne także eko z nasionami sosny.

Kartka z misją

Od ponad roku propaguję współpracę Warsztatów Terapii Zajęciowej z biznesem. WTZ to magiczne miejsce, w którym osoby niepełnosprawne w ramach zajęć, w poszczególnych warsztatach przygotowują karty, stroiki, drobne podarunki, którymi możemy obdarować klientów czy znajomych. Polecam kiermasze przedświąteczne organizowane przez Warsztaty. W Bydgoszczy mamy siedem takich placówek. Daje to niesamowitą satysfakcję obu stronom – wykonawcom i nam – klientom.

Szybko, czasami na ostatnią chwilę czyli e-kartki

Co roku w naszej Agencji Marketingowej M4Bizz przygotowujemy projekty e-kartek. Ich zastosowanie zmienia się wraz z rozwojem mediów społecznościowych.

Na początku – tradycyjnie wysyłane mailem jako załącznik, dzisiaj dopasowane wymiarem do medium w którym klient planuje ją zamieścić. Z logo, grafiką i życzeniami, czasami animowana. Kartka, która w tym roku znowu pobije zeszłoroczne rekordy popularności.

Opublikowane przez Joanna Czerska-Thomas

Joanna Czerska - Thomas Społeczniczka, polityczka. W domu rządzi kot Prezes oraz pies - pinczerka Szyszka. Marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Wierzy, że reklama jest dobra na wszystko. Kreatywnie, spontanicznie i indywidualnie podchodzi do pracy z Klientami. Specjalistka PR oraz absolwentka Nowoczesnego Marketingu. Ekspertka w dziedzinie kompleksowej obsługi – od planowania do realizacji działań PR i marketingowych. Korektorka tekstów. Prowadzi Fanpge dla swoich Klientów oraz organizuje szkolenia z mediów społecznościowych. www.joannathomas.pl kontakt@joannathomas.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: